Poznávací zájazd Mikulov - Třebíč - Znojmo

Na tomto zájazde budete mať možnosť spoznat tieto mestá a zámky: Třebíč - starobylé židovské mesto a bazilika sv. Prokopa sú zapísané na listine UNESCO. Možnosť návštevy synagógy a typického židovského domu. Znojmo - prehliadka mesta a návšteva unikátneho Znojemského podzemia. Na prelome 14. a 15. storočia sa z pokojného Znojma stalo mesto často obliehané nepriateľmi, miestni začali využívať pivnice ako obranné kryty. Postupným prepájaním pivničných priestorov a hĺbením ďalších poschodí nakoniec vzniklo rozsiahle bludisko. Mikulov - veľmi príjemné juhomoravské mestečko so zámkom, v ktorom môžeme uvidieť okrem iného aj renesančný "obrí sud" z r. 1643 s objemom 101 400 litrov. Jaroměřice nad Rokytnou - prehliadka nádherného barokového zámku a záhrad.

 

2-dňový

75 €

 

V cene je zahrnuté:

1x ubytovanie v hoteli (2-lôžkové izby so sociálnym zariadením), 1x raňajky, doprava klimatizovaným autobusom, sprievodca CK

 

 

Možnosť doobjednať:

večera, poistenie

 

 

Termíny:

 

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.