Poznávací zájazd Praha - Kutná Hora - Velké Popovice

Tento pestrý zájazd začneme prehliadkou pivovaru Velké Popovice, kde sa nielen dozvieme veľa o výrobe piva známej značky Kozel, ale ho i ochutnáme. Potom zavítame na hrad Karlštejn.
Celý ďalší deň nás bude hostiť fascinujúca matka miest, priťahujúca turistov z celého sveta - stovežatá Praha. Navštívime Hradčany s Chrámom Sv. Víta, prejdeme sa Malou Stranou cez Karlov most na Staromestské námestie s dominujúcim Týnskym chrámom a radničnou vežou so svetoznámym orlojom a popri mnohých ďalších pamiatkach prejdeme až na známe Václavské námestie. Pobyt si môžeme spestriť vyhliadkovou plavbou po Vltave, návštevou Petřínskej veže alebo žižkovskej TV veže - najvyššej pražskej stavbe s úchvatným výhľadom z výšky 93m na celé mesto.

Ďalší deň nás bude očakávať Kutná Hora s Chrámom sv. Barbory a následne sa presunieme na okraj Kutnej Hory - do Sedlce, - kde sa nachádza svetoznáma kostnica a Kostol Nanebovzatia Panny Márie, ktoré sú spolu s historickým centrom Kutnej Hory zapísané v zozname UNESCO.

3-dňový

139 €

 

V cene je zahrnuté:

2x ubytovanie v hoteli (2-lôžkové izby so sociálnym zariadením), 2x raňajky, doprava klimatizovaným autobusom, sprievodca CK

 

 

Možnosť doobjednať:

večeru, poistenie

 

 

 

 

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.