Adventný Rosenburg a záhrady Kittenberger

Krems – zastávka v jednom z najkrajších miest na Dunaji 

Zámok Rosenburg - návšteva areálu zámku, pomenovanom po ružiach, ktorý patrí rodine Hoyosovcov s komnatami zariadenými starožitným nábytkom, sakrálnymi predmetmi či výstavou zbraní. Interiéry zámku počas adventných víkendov hostia stánky s vianočným a remeselným tovarom i vianočnými dobrotami. Voľný program na zámockých vianočných trhoch, ktoré patria k jedným z najkrajších v celom Dolnom Rakúsku. Možnosť vidieť sokoliarsku show.

Zážitkové záhrady Kittenberger je fascinujúci záhradný projekt, ktorý ohúri svojou rozlohou a bohatosťou. Tvoria ho cez 4 desiatky tematických záhrad, ktoré plynulo na seba nadväzujú. Veľká kvetinová záhrada, najväčšia bylinková špirála na svete, ázijská záhrada či záhrada vo vidieckom štýle. Skúsený záhradník Reinhard Kittenberger plánuje vyše 30 rokov so svojím tímom záhradu tak, aby bola zážitkom. Počas adventu zaujme najmä unikátna svetelná výzdoba z 450 000 svetiel.
V podvečerných hodinách odchod, návrat domov vo večerných hodinách.

 

1-dňový

23,50 €

 

 

  

V cene je zahrnuté:

doprava klimatizovaným autobusom, sprievodca CK

 

 

Možnosť doobjednať:

poistenie

 

 

Termíny:

23.11., 24.11., 30.11., 01.12., 07.12. a 08.12.2018

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.