Predvianočné Brno

Brno – prehliadka centra mesta v adventnom období: stará neskorogotická radnica s brnenským drakom, renesančné a barokové domy a paláce, dóm sv. Petra a Pavla. Voľný program na vianočných trhoch na Námestí Svobody a Zelnom trhu, ktoré sú plné stánkov s vianočným tovarom, remeselníckymi výrobkami a najmä vianočnými dobrotami od výmyslu sveta, vareným vínkom či vianočným punčom na mnoho spôsobov.

V prípade záujmu možnosť návštevy unikátnej Kostnice sv. Jakuba - po Paríži druhej najväčšej kostnice v Európe, zaujímavého Brnenského podzemia s labyrintom stredovekých chodieb a pivníc, kde možno vidieť ako sa kedysi uchovávali potraviny, aké osvetlenie sa postupne používalo, je tu tiež alchymistická dielňa, historická krčma, trestnica alebo barokovej pevnosti Špilberk (bývalé štátne väzenie a väzenie gestapa, dnes múzeum mesta Brna).

 

1-dňový

19 €

 

 

 

V cene je zahrnuté:

doprava luxusným autobusom, sprievodca CK

 

 

Možnosť doobjednať:

poistenie UNION

 

 

Termíny:

november, december

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.