Adventné Brno

Brno – prehliadka centra mesta zahaleného do vianočnej atmosféry: stará neskorogotická radnica s brnenským drakom, renesančné a barokové domy a paláce, dóm sv. Petra a Pavla. Možnosť návštevy Brnenského podzemia s labyrintom stredovekých chodieb alebo Kostnice sv. Jakuba. Voľný program na vianočných trhoch.

V prípade záujmu je možné zaradiť do programu návštevu zaujímavého Technického múzea či vedeckého centra VIDA!

V Technickom múzeu je možné si zblízka prezrieť historické predmety z rôznych oblastí priemyslu: nachádzajú sa tu viaceré exponáty starých automobilov, motoriek či lietadiel, predmety dennej potreby, remeselnej výroby, výpočtovej techniky a mnoho iných. Súčasťou múzea je aj interaktívna časť zameraná na spoznávanie viac či menej známych technických vynálezov.

Nové vedecké centrum VIDA! láka svojimi 151 interaktívnymi exponátmi, ktoré zábavnou a ľahko pochopiteľnou formou vysvetľujú rôzne prírodné fenomény a javy. 

 

1-dňový

18 €

 

 

 

V cene je zahrnuté:

doprava luxusným autobusom, sprievodca CK

 

 

Možnosť doobjednať:

poistenie

 

 

Termíny:

november, december

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.