Praha - Neviditeľná výstava

Neviditeľná výstava v Prahe unikátnym spôsobom približuje svet nevidiacich a problémy, s ktorými sa každodenne stretávajú. Umožňuje na vlastnej koži vyskúšať si, aký je svet bez zraku a lepšie tak pochopiť život zdravotne postihnutých ľudí. Výstava prebieha po skupinkách, v absolútnej tme a je sprevádzaná nevidiacim alebo slabo vidiacim sprievodcom. Návštevníci môžu zažiť život bez zraku v ruchu veľkomesta či v lese, vyskúšať si každodenné činnosti v úplnej tme a v ďalšej časti spoznajú tiež zariadenia a predmety, ktoré nevidiaci bežne používajú.

Návšteva Neviditeľnej výstavy je samozrejme doplnená poznávacím programom v Prahe - podľa dĺžky zájazdu a preferencií skupiny spoznáme Hradčany, Chrám sv. Víta, Malú Stranu, Karlov most, Staromestské námestie, Týnsky chrám, orloj, Václavské námestie, Petřín; podľa výberu možnosť návštevy Technického múzea, ZOO, TV veže, Vyšehradu, hradu Karlštejn

 

 

2-dňový

69 €

3-dňový

99 €

 

 

V cene je zahrnuté:

1x resp. 2x ubytovanie s raňajkami, doprava klimatizovaným autobusom, sprievodca CK

 

 

Možnosť doobjednať:

večere: + cca 8,50 Eur/2-chodová večera s nápojom, poistenie

 

 

Termíny:

po celý rok

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.