Francúzska riviéra (kemp pri mori)

Zájazd na čarokrásnu Francúzsku riviéru, na ktorom navštívime miništát Monaco (Oceánografické múzeum, katedrála, Palác Grimaldiovcov, prístav, Monte Carlo s kasínom, japonská záhrada, možnosť kúpania), stredovekú kamennú dedinku Eze s Exotickou kaktusovou záhradou a úžasným výhľadom, tiež možnosť návštevy parfumérie. Pri návšteve Azúrového pobrežia nemôžeme obísť svetoznáme letovisko miestnej i svetovej smotánky Saint Tropez so žandárskou stanicou známou z filmu Policajt zo St.Tropez s Luis de Funesom. Len pár kilometrov ďalej leží príjemné Port Grimaud nazývané aj Benátkami Francúzskej riviéry s početnými kanálmi (možnosť plavby). Deň zakončíme v meste Cannes známom najmä každoročným filmovým festivalom. Poslednou zastávkou bude Nice so svojím typickým trhom, spleťou starých uličiek, no predovšetkým s nádhernou Anjelskou zátokou a Anglickou promenádou, ktoré sú najpôsobivejšie z vyhliadky z hradného vrchu s citadelou.

Do 6-dňového variantu sa nám vojde aj prejazd jedným z najhlbších a najpôsobivejších kaňonov v Európe - unikátnym Grand Canyon de Verdon (možnosť plavby na vodných bicykloch na rieke Verdon medzi vysokými skalami). Návšteva kaňonu býva nezabudnuteľným zážitkom.  Pre záujemcov je možné do programu zaradiť aj návštevu svetoznámeho mesta parfémov Grasse s prehliadkou výrobne parfémov Galimard (možnosť zabezpečiť výklad v češtine) a na záver prehliadky budete mať príležitosť nákupu pravých parfémov, krémov, mydiel a pod. za bezkonkurenčné ceny.

Možnosť zredukovania poznávacieho programu a predĺženia pobytu priamo v kempingu pri mori.

 

  apríl máj, september jún

5-dňový     

 227 €  
 od 251 €

6-dňový

 275 €    od 311 €

 

V cene je zahrnuté:

2-3x ubytovanie v mobilných domčekoch v 5* kempingu 6 km od Saint Tropez, pobytová taxa, 2-3x raňajky, doprava luxusným autobusom, sprievodca CK

Vybavenie kempingu:

Vybavenie mobilomu:

priamo pri mori, supermarkety, reštaurácie, preliezačky, kolotoč, športoviská (futbalové, volejbalové ihriská, tenisové kurty, stolnotenisové stoly...)
vybavená kuchyňa (teplá a studená voda, chladnička s mrazničkou, sporák, mikrovlnka, riady, hrnce, príbor, kávovar, stôl a barové stoličky)
obývačka (sedačka, TV),
kúpeľna (sprchový kút s úmývadlom, teplá a studená voda, fén na vlasy), WC (samostatné)
1 x spálňa (úložné priestory, manželská posteľ, vankúše, prikrývky a posteľná bielizeň)
1 x spálňa (úložné priestory, dve samostatné postele, vankúše, prikrývky a posteľná bielizeň)
krytá terasa a záhradný nábytok
- vratná kaucia 25 €/os.

Možnosť doobjednať:

večere: + 12 €/večera, poistenie UNION

 

 

Termíny:

apríl, máj, jún, september

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.