Budapešť - Tropicarium

Návšteva Tropicaria-Oceanária - najväčšieho stredoeurópskeho morského akvária. Komplex je vybudovaný na rozlohe 3000 m², je zabezpečovaný špičkovou technológiou z Japonska a celý chod riadi počítačový program. Hlavnou atrakciou Tropicaria je 1,6 mil. litrové žraločie akvárium s 11 metrov dlhým vyhliadkovým tunelom. V Tropicariu uvidíte tropické a oceánske živočíchy, exotické vtáctvo, aligátory, žraloky, hady, jaštery, pavúky a pod.
Živočíchy a tropické rastliny v sladkovodných akváriách pochádzajú z Afriky, Južnej Ameriky a Ázie. Živočíchy a rastliny v morských akváriách pochádzajú z Indického oceánu, z Karibského a Červeného mora. Väčšina rôznofarebných rýb rozličných tvarov pochádza z koralových útesov.

Budapešť - prehliadka pamätihodností mesta podľa výberu: Citadella, Budínsky hrad, Národná galéria, kostol kráľa Mateja, Rybárska bašta, Parlament, Námestie Hrdinov.

 

1-dňový

29 €

 

V cene je zahrnuté:

doprava klimatizovaným autobusom, sprievodca, vstupenka (pre študentov do 26 r.)

 

 

Možnosť doobjednať:

poistenie UNION

 

 

Termíny:

po celý rok

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.