Berlín - Drážďany - Postupim

Objavte krásu Drážďan - kultúrnohistorickej perly Nemecka. Vyberieme sa na prehliadku historického centra (radnica, katedrála, Frauenkirche, Semperova opera, Palác kultúry) a barokového paláca Zwinger s Obrazárňou starých majstrov, zbierkami porcelánu či Matematickým kabinetom.

Neďaleko Berlína nás čaká mestečko Postupim s príjemnou atmosférou záhrad a zámkov Sanssouci a Cecilienhof, v ktorom bola po 2.svetovej vojne podpísaná Postupimská dohoda.

Hlavné mesto Nemecka Berlín ponúka množstvo pamiatok a zaujímavostí: Brandenburská brána, Ríšsky snem so sklenenou vyhliadkovou kupolou, Dóm, Humboltova univerzita, Kaiser-Wilhelm-Gedächtniskirche, Alexanderplatz, radnica, 204 m vysoká televízna veža s vyhliadkou a tiež množstvo múzeí: Pergamon Muzeum, Neues Museum, Židovské múzeum, Národná galéria... Nevynecháme ani nákupnú ulicu Kürfurstendamm, Unter den Linden a oddýchnuť si môžeme na lodi pri plavbe po Spréve, ktorá nám ponúkne pohľad na mnohé dominanty Berlína z inej perspektívy.

 

3-dňový

135 €

4-dňový

188 €

 

V cene je zahrnuté:

1x resp. 2x ubytovanie s raňajkami, doprava klimatizovaným autobusom, sprievodca CK

 

 

Možnosť doobjednať:

večere, poistenie

 

 

Termíny:

po celý rok

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.