Mníchov - Hallstatt - Hallein - Salzburg

Salzburg – mesto známe jedinečným historickým jadrom (UNESCO) s množstvom barokových pamiatok. Návšteva pamiatok podľa výberu: Mozartov rodný dom, Dóm, pevnosť Hohensalzburg, zámok Mirabell, zámok Hellbrunn. Možnosť nákupu pravých mozartových gulí.

Druhý deň ponúkame na výber podľa preferencií skupiny návštevu niektorých atrakcií v okolí Salzburgu.
Hallein - bývalá soľná baňa, ktorá dala mestu kedysi nesmierne bohatstvo. Atraktívnou súčasťou prehliadky je jazda banským vláčikom a banskou kĺzačkou.
Hallstatt - malebná dedinka v údolí Álp pri jazere Hallstättersee
Hellbrunn - zámok na okraji Salzburgu s nezbednými fontánami
Eisriesenwelt - najväčšia ľadová jaskyňa na svete, prístup k jaskyni je pešo a lanovkou, jaskyňa je osvetlená len karbidovými lampami, ktoré dostanú pri vstupe návštevníci a svetlom sprievodcu.

Mníchov - prehliadka centra mesta: Karlsplatz, Dóm, Marienplatz, stará a nová radnica, Rezidencia, kostol sv. Petra, námestie Odeon. Podľa výberu možnosť exkurzie na štadióne FC Bayern (Allianz Aréna), návšteva BMV múzea, Nemeckého múzea, olympijského parku či zámku Nymphenburg.

 

3-dňový

179 €

 

 

 

V cene je zahrnuté:

2x ubytovanie v hoteli, penzióne alebo hosteli, 2x raňajky, doprava klimatizovaným autobusom, sprievodca CK

 

 

Možnosť doobjednať:

večere, poistenie

 

 

Termíny:

po celý rok

Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete na stránke s informáciami o ochrane osobných údajov.